מה זה תקשורת חזותית – תנאי קבלה 2020

תקשורת חזותית מורכבת מכל מה שעסקים צריכים במדיות הדיגיטליות. נוכל לראות תקשורת חזותית דרך עיצובים גרפיים לקידום עסקים או דרך אתרי אינטרנט ואפליקציות. במילים יותר פשוטות תקשורת חזותית זה איך הקהל של העסק רואה את המותג במדיות השונות. הכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה סרטוני הסבר מדהימים ביוטיוב  מה זה תקשורת חזותית ואיך אפשר להתקבל לעבוד בחברות הייטק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לקהל שרוצה להתחיל לעבוד בתחום.

תקשורת חזותית ועיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי במסלול המקדים לתקשורת חזותית לומדים כיצד לחשוב כמעצבים גרפים. תלמדו את השפה העיצובית החל בבנייה של קונספט עיצוב לעסק חדש או עסק קיים. כיצד לשלב צבעים ולעבוד על פי תורת הצבעים מול מה שהעסק צריך. הבנה רחבה של קהל היעד וכיצד לשווק בצורה הנכונה מודעות בפייסבוק ובאינסטגרם כדי לקדם את העסק. מיתוג ותקשורת חזותית הולך ביחד בגלל שזה קשור לתחום אתר האינטרנט על כך תקראו בהמשך.

תקשורת חזותית ואתר האינטרנט.

היום עסקים ללא אתר אינטרנט לא יכולים להגדיל את מערך השיווק. כל עסק צריך  גולשים שיכנסו לאתר ויראו מה העסק מוכר. מנוע חיפוש כמו גוגל מספק גולשים לבעלי העסקים שיש להם אתר האינטרנט ולכן האתרים צריכים לדבר שפה שיווקית ואיך להתאים את האתר למנוע חיפוש כמו גוגל. במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים את כל השפה העיצובית של אתר האינטרנט מול מה שלמדו במסלול לימודי עיצוב גרפי. כל אתר אינטרנט  יהיה בו אלמנטים ויזואלים שנעשו בתוכנות גרפיקה קודמות. בלימודי עיצוב ובניית אתרים במסלול תקשורת חזותית לומדים הסטודנטים תוכנות כמו וורדפרס אלמנטור תוכנה להכנת אפליקציות

תקשורת חזותית וחוויית משתמש

במסלול תקשורת חזותית לומדים איך לעצב אתרים ואפליקציות תוך שימוש בחוויית משתמש נכונה. היום כל אתר צריך להיות מותאם למחשב וגם לטלפון החכם ולכן עיצוב אפליקציות הוא נושא שנלמד במסלול לימודי תקשורת חזותית. הבסיס להכל זה עיצוב גרפי אי אפשר ללמוד עיצוב אתר אינטרנט ובניה בלי רקע בתחום עיצוב גרפי מקדים לכן מסלול זה מורכב מעיצוב גרפי תחילה ורק לאחר מכן עיצוב אתרי אינטרנט.

מקומות עבודה לאחר הלימודים

בוגרים יכולים להשתלב בחברות הייטק ולעבוד עם מתכנתים לעיצוב מוצרים, עיצוב אפליקציות ועוד אינספור תחומים. חברות הייטק הם המקור הראשון לתעסוקה למעצבים גרפיים בוגרי מסלול זה.   בוגרים יכולים להשתלב בתעשיית הפרסום או לפתוח להם עסקים מהבית. הביקוש הוא עצום כי יש יותר אלטרנטיבות היום לעבודה בחברות הייטק והן משלמות שכר גבוה מה שגורם למעבר מסיבי של מעצבים מענף הדפוס אל ענף ההייטק.

מקומות  ללימודי תקשורת חזותית

אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי במרכז או בצפון או דרך למידה אונליין מהבית. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים והלמידה מתבצעת אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים לתיק עבודות ולתעודה. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר במהלך השיעור תוך הסברים על איך מעצבים אתר או גרפיקה ממוחשבת. תוכלו להשאיר באתר הזה פרטים  בטופס צור קשר ויעץ לימודים יחזור אליכם עם פרטים כמה עולה לימודי תקשורת חזותית או איך לומדים את התחום הזה מהבית.